Kill Mode

Film Bilgileri

IMDb: 2.9
Yapım Yılı: 2019
Süre: 1 saat 40 dakika
İzlenme: 18

Bir bakteri milyonlarca insanın ölümüne neden olduktan sonra bir grup isyancı salgının sorumlusu olarak gördükleri ilaç şirketini yok etmek için harekete geçer. Gizlice şirketin tesisine giren grup, burada genç bir kızın esir tutulduğunu fark eder. Genç kızın kaçmasına yardım eden isyancılar beklenmedik bir durumla karşı karşıya kalır. Genç kızın vücudunun içindeki mutasyon kendisini gösterdiğinde isyancılar, kızın neden kilit altında tutulduğunu anlar.

Oyuncular

Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Avatar
bakugonun dekusu, 4 gün önce

İzlemeyenler için spoiler vermek istmiyorrum ama hemen başlayın bence efsane ötesi bi film ilk önce dedim ki bu film böyle bitemez sonra ağlama time falan sonu gerçekten üzdü ag

Avatar
Minerella, 6 gün önce

Film boyunca heyecanla izledim

Spoiler içeren alan

todorokinin bakugoya gülümsediği sahne çok güzeldi. Onun dışında da herkes çok iyiydi . Minetanın harem harem diyerek kuleye tırmanma kısmında da çok güldüm.

Kısaca heyecanla ve gülerek izlediğim bir filmdi. Üçüncü film bir an önce çıkar umarım

Avatar
Minerella, 6 gün önce

O kadar güzeldi ki . İzlediğim en iyi filmler arasına girer . Beşinci sezonu bitirdiğim gibi buraya gelmiştim. Altıncı sezon gelmeden bir film daha gelecek umarım o da bu kadar harika olur.

Spoiler içeren alan

Bakugo bu filmde de harikaydın. Hepsi gerçek birer Kahraman gibi davrandı . Midoriyanın fedakarlığı sayesinde bir çok şey oldu . Shoto gittikçe güçleniyor. Altıncı sezon için kanım kaynıyor desem yeridir.